AC Lisansçılık & Medya

Baş döndürücü bir hızla değişen uluslararası rekabet koşulları, firmaların tek başlarına ve sadece kendi markaları ile ayak uydurabilecekleri bir düzeyi çoktan aşmış durumda. Bu kapsamda markalar, ürünleri ve hizmetleri ile bir bütün olarak geleceğe kendilerini hazırlamak durumundalar. Bu değişim içinde kendimizi, müşterilerimiz için temsil ettiğimiz markalar ile katma değer sağlayan bir ortak olarak görüyoruz. Çağdaş medya anlayışımız, yaratıcı ve yenilikçi bakış açımızla, tekdüze bir “lisans acentası” ilişkisinden çok, nihai müşteri için fark yaratacak stratejik bir işbirliğinin parçası olmak istiyoruz.

Çağdaş, yaratıcı ve yenilikçi lisans anlayışımızla, müşterilerimizin beklentilerini aşarak karşılayan, ürettikleri ürün ve hizmetlere değer katan bir işbirliği ortağı olarak sürdürülebilirliği, esnekliği ve hedef kitle odaklılığı esas alan çalışma anlayışımızı marka ve hizmetlerimiz ile sizlere sunuyoruz.

Şirket Vizyonu

17 yıllık tecrube ile yerli ve uluslararası çizgi film ve marka lisanslaması ile ülkemizde faaliyet gösteren tüm sektörlerden firmalara en sürdürülebilir hizmeti vermektedir. Hem lisansör hem de lisansiye ilişkilerinde devamlılığı ve verimliliği esas alarak, karşılıklı büyümeyi hedefleyen firmamız, geliştirdiği iş modelleri ile firmalara yeni ufuklar açmaktadır.